‘Het suizen van een zachte stilte’

Oudejaarsavond komen wij digitaal bij elkaar om op de drempel naar het nieuwe jaar gezamenlijk te bidden en te zingen. We staan stil bij wat steun biedt wanneer wij de balans opmaken van het afgelopen jaar met alle ups en downs en wat ons als het ware door het volgende jaar kan dragen. De schriftlezing gaat over de vlucht van Elia naar de berg Horeb uit 1 Koningen 19. De profeet Elia kent hoogte- en dieptepunten in zijn leven. Hij beleeft machtige momenten maar gaat ook door diepe dalen. Het is verrassend te ontdekken hoe hij hierbij ervaart hoe God bij hem is. Een bemoediging ook voor onze weg in het nieuwe jaar.

 

De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl

Gepubliceerd op: 31-12-2021

‘Het suizen van een zachte stilte’